English version

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności, osiągnięcia sukcesów, cierpliwości i wytrwałości w realizacji planów oraz dalszej, owocnej współpracy w nadchodzącym 2017 roku życzy Zespół LEXCOM.

Założone plany zamierzamy zrealizować. Wypływamy na szersze wody i wkrótce ukarze się nasza strona w wersji angielskiej. Zamierzamy poszerzyć swoją ofertę o realizację stron właśnie w tym języku. Nową odsłonę pokażemy na domenie lexcomit.co.uk i będzie ona prezentowała naszą nową spółkę z siedzibą w Londynie.

Zbliżają się najprzyjemniejsze święta oczekiwane przez cały rok. Nam rok upłynął tak szybko, że oczekujemy tego czasu z wielką przyjemnością. Trzeba trochę się wyciszyć przed kolejnymi wyzwaniami :) Cały nasz zespół pragnie życzyć naszym klientom wszystkiego najlepszego na święta i na nadchodzący rok 2016! Zdrowych i pogodnych świąt oraz samych sukcesów w przyszłości! 

Postanowiliśmy założyć profil firmy jeszcze konto na Twitterze, będziemy tam umieszczać historię naszych realizacji. Zależy nam by jeszcze bardziej prezentować i rozpowszechniać naszą ofertę, ale i umiejętności. Zapraszamy do śledzenia naszej pracy na Twitterze

Kolejna wersja Wordpressa zawdzięcza swoją nazwę jazzowemu trębaczowi Cliffordowi Brownowi. Do wersji „Clifford” można zaktualizować stronę poprzez przycisk umieszczony na kokpicie. Wypuszczono nowy szablon Twenty Sixtenn. Główną zmianą i udogodnieniem jest to, że dodawane obrazki otrzymały coś w rodzaju „inteligencji” i same idealnie dostosowują się do odpowiedniej rozdzielczości. Nie trzeba nic robić ręcznie.