English version

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności, osiągnięcia sukcesów, cierpliwości i wytrwałości w realizacji planów oraz dalszej, owocnej współpracy w nadchodzącym 2017 roku życzy Zespół LEXCOM.

Założone plany zamierzamy zrealizować. Wypływamy na szersze wody i wkrótce ukarze się nasza strona w wersji angielskiej. Zamierzamy poszerzyć swoją ofertę o realizację stron właśnie w tym języku. Nową odsłonę pokażemy na domenie lexcomit.co.uk i będzie ona prezentowała naszą nową spółkę z siedzibą w Londynie.

Postanowiliśmy założyć profil firmy jeszcze konto na Twitterze, będziemy tam umieszczać historię naszych realizacji. Zależy nam by jeszcze bardziej prezentować i rozpowszechniać naszą ofertę, ale i umiejętności. Zapraszamy do śledzenia naszej pracy na Twitterze

Zbliżają się najprzyjemniejsze święta oczekiwane przez cały rok. Nam rok upłynął tak szybko, że oczekujemy tego czasu z wielką przyjemnością. Trzeba trochę się wyciszyć przed kolejnymi wyzwaniami :) Cały nasz zespół pragnie życzyć naszym klientom wszystkiego najlepszego na święta i na nadchodzący rok 2016! Zdrowych i pogodnych świąt oraz samych sukcesów w przyszłości! 

Kolejna wersja Wordpressa zawdzięcza swoją nazwę jazzowemu trębaczowi Cliffordowi Brownowi. Do wersji „Clifford” można zaktualizować stronę poprzez przycisk umieszczony na kokpicie. Wypuszczono nowy szablon Twenty Sixtenn. Główną zmianą i udogodnieniem jest to, że dodawane obrazki otrzymały coś w rodzaju „inteligencji” i same idealnie dostosowują się do odpowiedniej rozdzielczości. Nie trzeba nic robić ręcznie.