English version

Wchodzi aktualizacja Wordpressa. Nowa odsłona otrzymała zobowiązującą nazwę „Dinah” na cześć słynnej wokalistki jazzowej Dinah Washington. Aktualizacji można dokonać w prosty sposób klikając button w kokpicie Wordpressa. Wersja 4.1 wspiera pisanie, a nowy motyw (Twenty Fifteen) pozwala na ich elegancką edycję.

Dodatkowymi nowościami w tej wersji to rozbudowa tłumaczeń. W tej chwili Wordpress jest już dostępny w 45 wersjach językowych. Jeśli zdarza się, że pracujesz na kilku komputerach i martwi Cię to, że mogłeś zostawić gdzieś otwartą sesję masz teraz możliwość wylogowania wszystkich sesji z dowolnego komputera. Wordpress staje się coraz bardziej multimedialny dzięki możliwości dodawania filmów typu Vine. Dodano również silnik rekomendacji wtyczek oparty na wiedzy czerpanej z Twoich dotychczasowych instalacji.

Wordpress naszym zdaniem to wyjątkowe narzędzie nie tylko do projektowania niezwykłych stron, ale również do budowania wizerunku i silnej marki. Stały rozwój zapewnia naszym klientom bycie zawsze na bieżąco z technologią.