English version

Jak dla mnie jest to obecnie jeden z ciekawszych rozwiązań na rynku kryptowalut, pozwala bezpiecznie zmaksymalizować zyski i to pasywnie. W tym celu należy inwestować w tak zwane węzły na swoim koncie swoim koncie streakk. Węzły takie są w różnych wartościach, zaczynając od 100$ aż do 200000$ gdzie głównie różnią się dodatkowym oprocentowaniem dla stakingu naszych kryptowalut o którym szerzej piszę w tym artykule. 

Natomiast to nie wszystko, inwestując w dany węzeł otrzymujemy:

  1. Równowartość węzła w tokenie STKK (który zostanie odblokowany po 100 tygodniach)
  2. Również przez 100 tygodni będziesz otrzymywał tygodniowo 2% wartości tego węzła - wypłacane częściami każdego dnia.
  3. O czym pisałem na początku w zależności od jakiej wartości kupisz węzeł dostaniesz dodatkowe oprocentowanie do stakingu:
    • Węzeł Współdzielony (Shared Node) – w cenie od 100 $ – daje dodatkowe 2% do oprocentowania stakingu
    • Węzeł Dedykowany (Dedicated Node) – w cenie od 5.000 $ – daje dodatkowe 5% do oprocentowania stakingu
    • Węzeł Dedykowany Pro (Dedicated Node Pro) – w cenie od 25.000 $ – daje dodatkowe 8% do oprocentowania stakingu
  4. Na koniec, dodatkowo po zakupie węzła mamy możliwość czerpania zysków z programu partnerskiego, o którym można poczytać tutaj.

 

Policzmy:

Kupujemy węzeł o wartości 1000$ i od razu dostajemy równowartość w tokenie STKK - tj. 2,92 STKK przy kursie około 342$ za 1 STKK (02.11.2022 r.). Token ten będziesz mógł wypłacić/sprzedać/stakować dopiero za niecałe dwa lata od momentu zakupu węzła, więc ta część w dużej mierze zależeć będzie od ceny tokena, ale jeżeli utrzyma się w tej samej cenie to już masz zwrot inwestycji.

Natomiast ważniejszą częścią systemu jest to, że od momentu zakupu węzła co dziennie będzie Tobie wypłacane 0,285% wartości węzła (2% tygodniowo) czyli 2,85$ dziennnie co daje 20$ tygodniowo - a co za tym idzie 20$ x 100 tygodni = 2000$ po dwóch latach.

 

Dlatego w mojej ocenie minimalny zysk z takiej inwestycji to 100% po około 24 miesiącach, a jeżeli token STKK utrzyma się w cenie lub wzrośnie to zysk będzie podwójny lub wyższy. Oczywiście mam świadomość, że w świecie kryptowalut różne projekty upadały, firmy znikały dlatego każdy musi przeanalizować temat samodzielnie i inwestować takie pieniądze które może ewentualnie stracić.

 

Co będzie można zrobić z wypłacanymi "tygodniówkami" ?

Zacznę od tego że minimalne wypłaty są do 50$, dodatkowo jeżeli chodzi o węzły to w momencie zlecenia wypłaty zostanie nam przesłany token STKK w równowartości wypłaty. Co z tym zrobimy to już zależy od nasz samych, mamy tutaj różne strategie:

1. Sprzedajemy tokeny STKK na giełdzie i wypłacamy dolary na nasze konto bankowe.
2. Możemy reinwestować ponownie w węzły, aby przez kolejne lata zarabiać po 100% i otrzymywać równowartości w STKK.
3. Możemy również po prostu przesłać swoje tokeny STKK na porfel Streakk w celu stagingu w celu zdobywania ich większej ilości (20-28% rocznie)

 

Pięciokrotność węzła:

Każdy zakupiony węzeł może nam wygenerować maksymalny przychód w wysokości pięciokrotności swojej wartości, ale to już jest dla osób, które chcą bardziej poświęcić się programowi i jego promować, polecać - szerzej opiszę to w tym miejscu. Osoby, które chcą zarabiać pasywnie, jako inwestorzy bez polecania programu nigdy nie przekroczą 200% wartości węzła (2% x 100 tygodni), a jak będą reinwestować to będą kupować kolejne węzły przez co limity będą zwiększane.

Natomiast bardzo ważną zachętą do polecania systemu jest to, że zwrot z węzła można wygenerować szybciej niż wspomniane 100 tygodnie dzięki właśnie poleceń. Chodzi o to, że wynagrodzenia z programu partnerskiego również wliczają nam się w limity pięciokrotności wartości wykupionego węzła, a co za tym idzie, jeżeli uda nam się sprawnie polecić program wielu osobom to może dojść do sytuacji, w której wysokości z prowizji przekroczy limit pięciokrotności wartości węzła. Oczywiście nic tylko cieszyć się z takiej sytuacji, ale wtedy mamy dwa wyjścia - możemy nic nie robić lub po prostu za wygenerowany zysk dokupić kolejny węzeł, aby zwiększyć limit i ponownie zarabiać z dniówek oraz prowizji z poleceń. Od siebie dodam, że dla mnie te limity są bardzo dobrą informacja - dzięki temu wiem, że system jest policzalny i nie generuje nieskończonych zysków i po pewnym czasie po prostu by upadł.

 

Jeżeli zainteresowałem Ciebie tematem to zachęcam do rejestracji w STREAKK korzystając z mojego reflinka https://web.streakk.io/auth/signup/8122543666/

 

Więcej szczegółowych informacji będę umieszczał w dziale FAQ oraz Instrukcje.

Przydatne informacje:
oficjalna reklama streakk
podstawowe informacje w języku polskim
-
Streakk - zarabiaj bezpiecznie i pewnie na kryptowalutach
- Streakk - staking kryptowalut na bezpiecznym portfelu
- Streakk - 2% stabilnego tygodniowego dochodu pasywnego
- Streakk - budowanie zespołu