English version

Na początek zaznaczę że ten wpis nie jest żadną poradą inwestycyjną, i nie gwarantuje zysku, poniższe zestawienia przygotowałem sobie w celu zwizualizowania ewentualnych zysków długoterminowych przy założeniu że omawiany program będzie nadal działał w przyszłości. Jeżeli chcesz inwestować w projekty oparte o kryptowaluty to inwestuj tyle ile jesteś w stanie stracić. 

 

W tym artykule skupię się tylko na inwestowaniu kapitału w NODY, czyli pasywny dochód bez potrzeby polecania projektu, czy posiadania jakichkolwiek krytpowalut. Mało tego kurs tokena STKK również traktujemy jako ewentualny bonus na zakończenia inwestycji. 

 

Ogólnie inwestowanie w NODY rozdzieliłem na dwie strategie, tj. strategię reinwestowania części kapitału i wypłata części zysku co roku, oraz strategię reinwestowania całego kapitału przez okres 10lat. Dla przykładowych danych użyłem wkładów w wysokości 100$, 500$ i 1000$, a poniżej znajdziecie moje wyliczenia i porównania tych strategii. Zachęcam też do pobrania i analizy arkuszy EXCEL-a które można pobrać w tym miejscujeżeli znajdziecie jakieś błędy w formułach to proszę o kontakt.

 

1. Strategia reinwestowania części kapitału i wypłata części zysku co roku:

W tej strategii pierwsze zyski zaczynamy wypłacać dopiero po 24 miesiącach, ponieważ NOD ważny jest 700dni, to zysk z pierwszych 365dni inwestujemy w kolejnego NODa, a zysk z pozostałych dni wypłacamy na koniec ważności NODA, i tak cyklicznie co roku. W arkuszach od zysków odejmowałem koszt przelewu (10$) który będzie potrzebny do zakupu kolejnego NODa. Poniżej trzy przykładowe obliczenia dla wartości wkładu 1000$, 500$ i 100$.

 

a) Wkład: 1000$, Kurs dolara: 4,69zł, Koszt wypłaty zysku: 10$, Ważność NODA: 100 tygodni

 


b) Wkład: 500$, Kurs dolara: 4,69zł, Koszt wypłaty zysku: 10$, Ważność NODA: 100 tygodni

 


c) Wkład: 100$, Kurs dolara: 4,69zł, Koszt wypłaty zysku: 10$, Ważność NODA: 100 tygodni

 

2. Strategia reinwestowania całego kapitału przez okres 10 lat.

W tej strategii zyski wychodzą znacznie większe, ponieważ z roku na rok inwestycje są coraz większe i już tylko od Nas zależy, kiedy wypłacimy interesujący nas zysk. Trzeba tylko pamiętać aby z zysków dokupować kolejne NODy, i jak poprzednio w arkuszach do zakupu kolejnego NODa doliczałem koszt przelewu (10$). Poniżej dla porównania trzy przykładowe obliczenia dla wartości wkładu 1000$, 500$ i 100$.

 

a) Wkład: 1000$, Kurs dolara: 4,69zł, Koszt wypłaty zysku: 10$, Ważność NODA: 100 tygodni

 


b) Wkład: 500$, Kurs dolara: 4,69zł, Koszt wypłaty zysku: 10$, Ważność NODA: 100 tygodni

 


c) Wkład: 100$, Kurs dolara: 4,69zł, Koszt wypłaty zysku: 10$, Ważność NODA: 100 tygodni

 

Jeżeli masz jakieś pytania, uwago do wyliczeń to śmiało napisz używając formularza kontaktowego. Jeżeli zainteresowałem Ciebie programem STREAKK to w pozostałych artykułach opisuje szczegółowo ten program. Jeżeli chciałbyś skorzystać z możliwości w inwestycje w NODy to do rejestracji użyj mojego reflinka - dzięki temu będziesz mógł liczyć na moją pomoc i szkolenia związane z tym tematem.